لنت ترمز جلو تویوتا کمری

مهم ترین نکته در خرید لنت ترمز جلو تویوتا کمری خرید لنت اورجینال و با کیفیت می باشد. لنت ترمز هر خودرو با توجه به موتور و مدل آن خودرو انتخاب می شود. لنت ترمز ژاپنی مخصوص خودروهای ژاپنی بوده و با سیستم موتور این خودروها هماهنگی کامل دارد.

به یاد داشته باشید که خودروهای ژاپنی با دقت و تکنولوژی مدرن ساخته می شوند و قیمت بالایی دارند. اما اگر لنت های ترمز خودروی ژاپنی شما بی کیفیت و ناایمن باشد، آیا در سوار شدن به خودروی گران قیمت خود احساس راحتی و امنیت خواهید داشت؟ به همین دلیل خرید لنت ترمز اصلی را به شما توصیه می کنیم.

مشخصات لنت ترمز جلو تویوتا کمری

 • شماره قطعه: 06090-04465
 • تولید شده توسط تویوتا
 • دارای استانداردهای جهانی
 • فاقد آزبست و دوستدار طبیعت و محیط زیست
 • سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف
 • بدون آسیب به سطح دیسک
 • حفظ و پایداری ضریب اصطکاک در شرایط مختلف آب و هوایی
 • بدون ایجاد گرد و غبار ناشی از ساییدگی لنت های روی رینگ چرخ ها

تفاوت لنت ترمز دیسکی و فنجانی:

لنت ترمز یکی از مهم ترین قطعات ترمز در وسایل نقلیه است. لنت ترمز وظیفه ایجاد اصطکاک در سیستم ترمز را بر عهده دارد. لنت ترمز با ایجاد اصطکاک و تولید انرژی حرارتی از حرکت خودرو جلوگیری می کند. جالب است بدانید که قدرت سیستم لنت ترمز بیش از 10 برابر قدرت موتور است.

معمولاً از دو نوع سیستم ترمز دیسکی و فنجانی استفاده می شود که در زیر به اختصار توضیح داده شده است:

ترمزهای کاپ قدیمی‌ترین نوع ترمز خودرو هستند و در زمان خود پیشرفته‌ترین نوع فناوری خودرو بودند. این لنت ترمزها به دلیل نوع ساختاری که داشتند به ترمزهای فنجانی معروف شدند و عموماً از چدن ساخته می شوند. تمامی قطعاتی که در این ترمز استفاده می شود در ظرفی کاسه مانند هستند و دلیل نامگذاری این سیستم هستند.

مهندسان خودرو موفق به اختراع ترمزهای دیسکی شدند تا عیب داغ شدن بیش از حد ترمزهای فنجانی را برطرف کنند و قدرت بیشتری در ترمزگیری ایجاد کنند. ترمز دیسکی از یک روتور فلزی، 2 لنت ترمز و یک گیره هیدرولیک به نام کالیپر تشکیل شده است، روتورهای ترمز معمولاً از آهن ساخته می شوند، اگرچه برخی از آنها با توجه به کاربردشان از مواد مختلفی استفاده می کنند. معمولاً سوراخ هایی روی روتور در نظر گرفته می شود تا خنک سازی آن کارآمدتر باشد. کالیپرهای ترمز دیسکی از 8 پیستون استفاده می کنند که نیروی ترمز زیادی را ایجاد می کنند.

چرا از شما خرید کنیم؟

به شما این اطمینان را می دهیم که با یک خرید از فروشگاه ما می توانید لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید. با خرید لنت ترمز ژاپنی، اصل ایمنی خودروی خود را افزایش داده و از اموال و جان خود و سایر سرنشینان خودرو محافظت خواهید کرد.

 1. اصالت و کیفیت: به دلیل اینکه لنت های ترمز موجود در این فروشگاه همگی اصل و با کیفیت هستند و ما اصالت و کیفیت این لنت ها را کاملا تضمین می کنیم.
 2. مناسب و مقرون به صرفه: قیمت لنت های این فروشگاه بسیار مناسب و به صرفه است و می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، لنت ترمز اصل را خریداری کنید.
 3. تنوع لنت ترمز: تنوع لنت ترمز در این فروشگاه زیاد است و قطعا می توانید با توجه به مدل خودروی خود لنت ترمز جلو و عقب خودروی خود را انتخاب کنید. همچنین در انتخاب لنت ترمز به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین لنت ترمز را خریداری کنید.
 4. خدمات پس از فروش: ما به مشتریان خود خدمات ارائه می دهیم و پس از خرید از آنها پشتیبانی می کنیم.
 5. ضمانت بازگشت وجه: محصولات این فروشگاه دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. این بدان معناست که اگر به هر دلیلی از خرید خود ناراضی هستید، می توانید پول خود را به طور کامل پس بگیرید.